ECOpartners - Showroom

Showroom w Krakowie

Uniwersalny System Zarządzania Ogrzewaniem Regulatory przewodowe Urządzenia pomiarowe Czujnik otwarcia okna L-X WiFi Regulatory bezprzewodowe GroundTherm Ventiflex Plus System wentylacji Ventiflex Górna część systemu wentylacji Ventiflex Dolna część systemu wentylacji Ventiflex

Jako jedna z niewielu firm na terenie Krakowa z przyjemnością zapraszamy Cię na aromatyczną kawę do naszego showroomu zlokalizowanego przy ul. Nad Strugą 7 w Krakowie.

W wydzielonej części naszego budynku biurowego prezentujemy najnowsze modele pomp ciepła oraz klimatyzacji marki Panasonic. Każdy z Was będzie mógł osobiście zapoznać się z urządzeniem, które zostanie zamontowane właśnie w Twoim budynku.

W naszym showroomie jest również możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami systemu sterowania grzewczego firmy TECH STEROWNIKI. Dzięki prawdziwie działającym sterownikom każdy z Wasz będzie miał możliwość obejrzenia i sprawdzenia ich funkcjonalności oraz wyboru najlepszego dla siebie designu.

Owocem współpracy z firmą Ground Therm jest możliwość na własne oczy obejrzenia elementów systemu dystrybucji powietrza Ventiflex, które stosujemy w naszych instalacjach systemów rekuperacji. Dzięki zapoznaniu się z systemem każdy użytkownik będzie mógł ocenić wysokiej jakości elementy i zapoznać się przed montażem z pełną gamą oferowanych rozwiązań.

Nie zastanawiaj się, umów się na wizytę w naszym showroomie już dziś!

Kontakt

Skontaktuj się z nami